Aktualizováno 26.1.2021
Kristína Peláková vyhrála před pár lety Eurosong s písní Horehronie, jež se stala oblíbeným a hraným hitem i u nás. To, že ústřední píseň nazpívala právě ona, není náhoda. V komedii Život je život totiž sama hraje a ztvárňuje nepřehlédnutelnou exotickou krásku, která se v představách Ondřeje Vetchého mění v jeho Bond girl.
Klip k písni z autorské dílny Martin Kavulič a Kamil Peteraj se natáčel v pražské restauraci Aureole, která je umístěna ve výšce 109 metrů, tedy ve 27. patře nejvyšší pražské budovy – City Tower. Režie se ujal Jan Chramosta a kromě Ondřeje Vetchého, který Kristínu při zpěvu pozoruje od baru, diváci v klipu uvidí i ukázky z filmu Život je život.
„Ondřej je vynikající člověk, velký profesionál, inspiroval mě, pomáhal mi, moc jsem se vedle něj naučila,“ pochvalovala si spolupráci na place Kristína Peláková, která společně s Ondřejem natočila také hudební klip na ústřední píseň filmu s názvem Number One. „Ve filmu hraju poloviční Španělku, mám civilní roli, roli bond girl a máme s Ondřejem i scénu na pirátské lodi. Připravit se na bitvu na lodi taky nebylo zrovna lehké, ale brala jsem to všechno jako výzvu,“ svěřila se Kristína.
Komedie Život je život má v českých kinech premiéru 21. května. Ondřej Vetchý a Simona Stašová v ní jako manželský pár řeší milostné a životní eskapády svých tří dcer, ale především svoje vlastní. Za snímkem stojí autoři úspěšné veselohry Láska je láska, oproti „Lásce“ ale „Život“ slibuje více humoru, fantazie a bláznivých situací. Ostatně, jak už to tak v životě bývá. Ondřej Vetchý se navíc ve filmu objeví ve dvojroli dvou zcela rozdílných mužů.
Dcery Tereza Voříšková, Bára Poláková a Sára Sandeva doplňují složení rodiny, do jejíhož života zasáhnou i Marek Taclík, Miroslav Táborský, Petr Vančura a v roli „bond girl“ slovenská zpěvačka Kristýna Peláková.