Aktualizováno 26.1.2021
Vyhodnocení této soutěže proběhlo 30.10. a nyní již víme, že se předskokanem stala partička Tom Jegr and Geng. Skupina Tom Jegr and Gang vznikla v roce 2006. Bluesově laděný repertoár čerpá téměř výhradně z vlastní tvorby, na které se podepsal vliv Stevie Ray Vaughana. Více o kapele najdete zde:
Do soutěže se přihlásilo 24 kapel, jejichž výkony posoudilo 5 členů komise. V prvním poslechu byl zúžen výběr na 12 kapel. Přehled účastníků soutěže a kompletních výsledků je k dispozici zde:
Průvodcem večera bude legendární DJ Jindra Eliáš, bude vás bavit nejen v mezičase, kdy se budou chystat kapely ke svým vystoupením, ale zahraje i k poslechu a tanci na Oldies party, která bude následovat po skončení všech koncertů.
Časový harmonogram večera:
19:00 Tom Jegr and Gang
20:00 Progres 2
21:00 Slade /UK/
22:30 Oldies party s DJ Jindrou Eliášem