Aktualizováno 26.1.2021
„Prostě to funguje! Říkejte na všechno „ano“, a kdyby bylo nejhůř, musíte být direktivní. Nekompromisní a trvat na svém. Jste přece ředitel!“
Co se stane, když bude chtít firmu prodat? Pomůže mu najatý, neznámý a všemi podceňovaný herec Kristoffer? A co když se na scéně objeví bývalá Kristofferova manželka?
V hlavních rolích divadelní adaptace stejnojmenného filmu Larse von Triera, ve které se zápletka vrší na zápletku, záchvat smíchu na záchvat smíchu se představí Michal Dlouhý (Kristoffer) a Kamil Halbich (Ravn). Za roli Kristoffera získal Michal Dlouhý v roce 2010 cenu za nejlepší mužský herecký výkon na GRAND Festivalu smíchu v Pardubicích. V dalších rolích excelují Alexej Pyško, Klára Cibulková, Jaroslav Šmíd, Kristýna Frejová, Robert Jašków, Tomáš Pavelka, David Punčochář, Martina Krátká a Blanka Popková. Režie: Daniel Hrbek.
„Kdo je tady ředitel?“ patří k nejúspěšnějším titulům Švandova divadla. Od premiéry v roce 2009 ji zhlédlo přes 60.000 diváků a má za sebou více než 200 repríz.
Možnost koupi zvýhodněné vstupenky v rámci ZKRÁCENÉHO DIVADELNÍHO PŘEDPLATNÉHO.
Více informací na www.dk-akord.cz
Lars von Trier (*1956) – autor, patří k nejvýraznějším filmovým tvůrcům dneška. V zahradě své produkční společnosti má spoustu trpaslíků, trpí nejrůznějšími úzkostmi včetně fobie z létání, miluje skupinu ABBA, používal pseudonym Erik Nietzsche.