Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   
http://www.fan-tom.cz
úvod kluby kina divadla akce & koncerty kulturní domy muzea & výstavy sport hrady & zámky přehled filmú
Výstaviště Flora Olomouc
Městský dům kultury Karviná
Fajn Rock Music

FANTOM klub

Registrace do FANTOM klubu

Registrace do FANTOM klubu je ZDARMA. Po odeslání vyplněného registračního formuláře zpětně obdržíte potvrzující email o registraci a stáváte se tak členem FANTOM klubu. Bude Vám přiděleno členské číslo, se kterým se můžete účastnit našich soutěží o zajímavé ceny. Členství v klubu Vám přináší spoustu výhod v podobě různých slev, dárků, volných vstupů na akce a již zmíněných soutěží. O novinkách a aktuálních nabídkách Vás budeme včas informovat emailem, SMS nebo jinou formou. Ve FANTOM klubu můžte být zaregistrováni pouze jedenkrát na jedno jméno. V případě, že budete mít více účtů na jedno jméno, bude vaše registrace smazána. Členství v klubu je po celou dobu bezplatné a kdykoliv jej můžete ukončit.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ:

Datum narození (POVINNÉ)

Něco o FANTOM klubu:

Vznikl jako poděkování našim čtenářům. Vaši registraci v klubu si vážíme a přijímáme ji jako projev podpory našeho projektu magazínu FANTOM. Pro členy klubu se snažíme získat co možná nejvíce výhod (výhry, dárky, slevy, apod.). Nové soutěže spouštíme obvykle ve FANTOM klubu každý druhý den. Ze slosování jsou vyloučeni zaměstnanci Xline Technology s.r.o.. Výherci budou osloveni e-mailem s informacemi, jakým způsobem si mohou výhru převzít (osobně, poštovním doručením). Pokud výherce nepotvrdí výhru v daném termínu, bude výhra znovu slosována a předána náhradnímu soutěžícímu. V případě vstupenek nebo jiných výher, které jsou omezeny časově, budeme další vylosované soutěžící informovat telefonnicky.

KONTAKT:Dnes je pátek 27.5.2016
Svátek má Valdemar
Nejbližší akce
Soutěže
Facebook
Anketa
Kde plĂĄnujeĹĄ dovolenou?
u moře
(27%)
v Česku
(37%)
prstem po mapě
(37%)
Počet hlasů: 93