Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   
http://www.fan-tom.cz
úvod kluby kina divadla akce & koncerty kulturní domy muzea & výstavy sport hrady & zámky přehled filmú
Výstaviště Flora Olomouc
Městský dům kultury Karviná
Fajn Rock Music

Návrat Cocotte Minute se vyplatil, nominace na album roku!

Pražská pětice Cocotte Minute seskupená okolo nepřehlédnutelného frontmana Zellera vyráží na druhou část turné k videoalbu Rituál, kmen a srdce a kmen!, kterou čtenáři hudebního portálu iREPORT nominovali na album roku.  

foto ke ?lánku

"Téhle nominace si opravdu vážíme. Je důkazem, že se dva roky příprav konceptu videodesky vyplatily. Že jsme s penězmi, které nám na vznik nahrávky poslali naši fanoušci, naložili smysluplně, jelikož se deska líbí. Lepšího ocenění se nám dostat nemohlo." netají se nadšením z nominace Zeller. A úspěch je to o to větší, že z pětice nominovaných kapel jsou Cocotte Minute oproti dalším mainstreamovým adeptům jediným zástupcem hardcoru.


O úspěšném návratu kapely na scénu svědčí i zaplněné sály na podzimní první části turné, které si vyžádaly aktuální pokračování šňůry. To Cocotte Minute zahájí 12.března a do 25.dubna 2016 odehrají celkem devět koncertů - např. v Ústí nad Labem, Českých Budějovicích nebo Klatovech. Zopakují si i vystoupení v Praze (tentokrát na Febiofestu a Aprillesu), kde na podzim vyprodali Palác Akropolis.


Cocotte Minute - Rituál, kmen a srdce a kmen!


Pátá nahrávka Cocotte Minute a historicky první české videoabum Rituál, kmen a srdce a kmen vyšlo v říjnu loňského roku. Dva roky příprav skupina dala všanc na live natáčení v berounském pivovaru, kdy na jediný ostrý pokus před svými fanoušky přehrála a zaznamenala nový materiál.


Realizace desky by nebyla nikdy možná bez finanční podpory fanoušků kapely, kteří svým oblíbencům přes crowdfundingový portál HitHit.cz poslali nevídaných téměř 270 000 korun.


 


Rituál, kmen a srdce a kmen - 2.část turné:


12.3. Ústí n/L - klub Doma

23.3. Praha - Febio Fest

25.3. České Budějovice - MC Fabrika
26.3. Klatovy - ObrFest

2.4. Dvůr Králové - ZC Zálabí

8.4. Jablonec n/Nisou - Klub Na Rampě
9.4. Sedlčany - Pohoda klub
23.4. Praha - Aprilles
23.4. Třebíč - Cihelna

Foto: Jan Nožička 

Více na: http://www.cocotteminute.org


Dnes je pondělí 30.5.2016
Svátek má Ferdinand
Nejbližší akce
Soutěže
Facebook
Anketa
Kde plánuješ dovolenou?
u moře
(28%)
v Česku
(36%)
prstem po mapě
(36%)
Počet hlasů: 148