Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   
http://www.fan-tom.cz
úvod kluby kina divadla akce & koncerty kulturní domy muzea & výstavy sport hrady & zámky přehled filmú
Výstaviště Flora Olomouc
Městský dům kultury Karviná
Fajn Rock Music

Recenze knihy od Veronicy Monet: Vědomá prostitutka

Skvělá kniha, která je sice o nejtajnějších zákoutích mužského těla (i duše), ale také o těch ženských touhách, ba dokonce v ní jemné povahy najdou i rozbor celé krásy ženství. Třeba mne inspirovala k tomu dát se do hledání filmu Casablanca, protože prý Ingrid Bergmannová předvedla neskutečně krásný ženský výkon a její pohyby, slova i tón hlasu by se dal studovat dlouhá odpoledne.  

foto ke ?lánku
Další fotografie:

Řekla bych, že v této knize se najde každá žena.


Ta, která potřebuje rychlý a účinný návod k tělu muže, žena, která jde rovnou na věc.


Ta, která potřebuje návod pro spokojený partnerský vztah, protože v ložnici se ukáže lecjaký partnerský nesoulad.


Ta, která potřebuje probudit svou živočišnou a vášnivou ženu.


Ta, která potřebuje probudit svou jemnou ženu a nejniternější ženství.


A teď tohle všechno zabalte do jednoho chumlu, dejte tomu pár kapitol, pár témat jemnějších i peprnějších, a máte tuto úžasnou profesionální zpověď ženy, která se živila více než čtrnáct let jako profesionální společnice. Vybalila v celkem čtivé formě své zkušenosti a to tak, že bez obalu. Přitom však není vulgární, ve velmi dobře volených slovech dokázala zprostředkovat tajné triky prostitutek, spojit vám do logických souvislostí zdánlivě nelogické mužské chování nebo fyzické reakce a jak sama říká, umožní i vám samotným ponořit se do takové hloubky erotiky, která byla ceněna po celá staletí.

VYHRAJTE TUTO KNIHU! SOUTĚŽ NAJDETE ZDE!!! 


Vlastně se stanete takovou zasvěcenou kněžkou v této oblasti. Ženou, která bude vědět víc. Bude vědět, jak funguje mužské tělo, jak funguje její tělo, jak s těmito úžasnými atributy dojít k prožitkům tak extatickým, až se bude zastavovat dech.


Pojďme ochutnat…


„Oblíbenou mužskou fantazií, týkající se hraní rolí je „sekretářka chce zvýšit plat“. V této hře by mě muž požádal, abych hrála jeho sekretářku a využila sexuálního svádění nebo submise k tomu, abych získala zvýšení platu. Zajímavé je, že muži, kteří mají v práci skutečnou moc, se mimo ni touží kontroly vzdát. A muži, kteří stále touží získat v práci více moci, mívají fantazie o tom, že jsou mocnější i v ložnici.


Takže hra „sekretářka chce zvýšit plat“ je oblíbená spíše mezi muži, kteří nevlastní společnosti a musejí se řídit tím, co jim přikážou nadřízení. Ve skutečnosti tím mění svou každodenní roli, kterou hrají v práci, přestože tím zachovávají stereotypní mužsko-ženské rozdělení rolí. Pro mě bylo zajímavé uvědomit si, že ačkoliv tato hra odpovídá tradičnímu rozdělení rolí mezi pohlavími, je ve skutečnosti snahou o zvrácení nerovnováhy sil pociťované v práci. Mám za to, že stejné psychologické mechanismy mohly přijít ke slovu i doma s jejich partnerkami."


Zajímavé… a vůbec, autorka v této směsi nejrůznějších informací, od těch ryze fyzických, až po hluboce duchovní, používá zdravý rozum, ženskou logiku. Je prostě šelma.


Žena, o které si nakonec stejně řeknete – že chápete, proč za ní ti muži chodili a platili jí desetitisíce dolarů za noc.


O autorce


Veronica Monet se po čtrnácti letech rozhodla skončit svoji kariéru profesionální společnice. Přestože se jí podařilo vypracovat se na úplnou špičku v tomto oboru a muži jí běžně platili 15 tisíc dolarů za noc, cítila, že přišel čas na změnu. Jak sama říká, důvody byly tři: konflikty se zákonem (a to přestože ze svých příjmů platila daně), nechtěla už pracovat nahá (chtěla přinášet svým klientům radost, aniž se jich musela dotýkat na intimních partiích)) a nakonec věřila své intuici, že napíše a vydá knihu. Od dětství snila o tom, že bude spisovatelkou a věděla, že v 45 letech vydá první knihu. Proto ve 44 letech skončila s prací a přestěhovala se do chatky v horách a napsala knihu, kterou držíte v rukou. Kromě psaní se Veronica Monet věnuje poradenství v oblasti sexuality, vztahovému poradenství a metodám zvládání hněvu. Zároveň provozuje webové stránky, kde nabízí informace a pomocnou ruku těm, kdo se chtějí zbavit nadvlády studu a vykročit směrem k opravdovému já.


Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2015, www.synergiepublishing.comDnes je pondělí 30.5.2016
Svátek má Ferdinand
Nejbližší akce
Soutěže
Facebook
Anketa
Kde plánuješ dovolenou?
u moře
(29%)
v Česku
(35%)
prstem po mapě
(36%)
Počet hlasů: 134