Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   
http://www.fan-tom.cz
úvod kluby kina divadla akce & koncerty kulturní domy muzea & výstavy sport hrady & zámky přehled filmú
Výstaviště Flora Olomouc
Městský dům kultury Karviná
Fajn Rock Music

Freestyle závody Subaru Levorg Games ve Velké Úpě

Tradiční zimní SKI & SNB závod pod záštitou Subaru ve Skiportu Velká Úpa se nezadržitelně blíží. Freestyle závod o celkové prizemoney 40.000 Kč letos pod názvem Subaru Levorg Games proběhne v sobotu 6.2. 2016 ve Velké Úpě. Jedinečná atmosféra, úctyhodné prizemoney, Represent best trick, bohatý doprovodný program, tak by se dal stručně popsat tento tradičně netradiční event.  

foto ke ?lánku

Po zkušenostech z minulých ročníků je jisté, že bude opět na co se koukat. Závodníci poměří své freestyle dovednosti v disciplíně Big Air přes vůz Subaru, pod pečlivým hledáčkem rozhodčích.


A to není všechno. Pro návštěvníky si organizátoři opět připravili bohatý doprovodný program, kde si přijdou na své lidé všech věkových kategorií. Doprovodný program závodu začne už víkend před samotným závodem, kdy v místním podniku Úpa v pátek 29.1. vystoupí vycházející ikona moderní hudby, Kapitán Demo. Celý týden zde pak budou probíhat hudební workshopy a silent party. V pátek 5.2. do Úpy přijede předvést své umění vicemistr Evropy v barmanské disciplíně flair, David Neumann. Nejen v týdnu závodů, ale i po celou sezónu, mohou návštěvníci využít služeb místní Subaru Ski School, a navíc po předložení malého techničáku od vozu Subaru získat 20% slevu.
HUDEBNÍ PROGRAM, hotel Úpa


29. 1. 2016: Kapitán Demo, 100 Kč
30. 1. 2016: Silent Party s Djs, zdarma
1. 2. – 4. 2. 2016: Hudební workshopy, DJ škola, zdarma
5. 2. 2016: Silent Party s Djs, barmanská show vícemisstra Evropy Davida Neumanna, zdarma
6. 2. 2016: Koncert MoveBreakers + taneční Electro Swing Night, zdarma


V den samotného závodu, v sobotu 6.2. se můžete těšit na taneční vystoupení, výzvy kapitána Morgana a jeho krásných Morganet a soutěže.


Návštěvníci mohou vyhrát například sportovní outdoorovou kameru GoPro, vyhlídkový let nad Krkonošemi od společnosti STAVYBO, poukazy na nákup krytů a dalšího příslušenství pro mobilní telefony od firmy ESPERIA.cz a spoustu dalších zajímavých cen. Navíc zde bude možnost otestovat lyže LUSTI české výroby. To vše za hudebního doprovodu DJs a saxofonistů po celý den.


A aby toho nebylo málo, celý event bude zakončený již legendární afterparty na hotelu Úpa, kde to roztočí pražská kapela The Move Breakers v rytmech electroswingu. Více na subarugames.cz a facebooku.Dnes je sobota 28.5.2016
Svátek má Vilém
Nejbližší akce
Soutěže
Facebook
Anketa
Kde plánuješ dovolenou?
u moře
(28%)
v Česku
(36%)
prstem po mapě
(36%)
Počet hlasů: 107