Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   
http://www.fan-tom.cz
úvod kluby kina divadla akce & koncerty kulturní domy muzea & výstavy sport hrady & zámky přehled filmú
Výstaviště Flora Olomouc
Městský dům kultury Karviná
Fajn Rock Music

Národní Pokladnice daruje svému 150.000 zákazníkovi medaile

V posledních dnech panuje v Národní Pokladnici napětí. Všichni zaměstnanci netrpělivě čekají, který zákazník bude jubilejním 150 000. Ředitel Luboš Krčil tvrdí, že Národní Pokladnice vykouzlí úsměv na rtech spokojenému sběrateli již velmi brzy. Zatím však o novém šťastlivci jasno není a může se jím stát každý z Vás!

foto ke ?lánku

Právě pro 150 000. šťastlivce je připraven dárek. „Přesto, že v nabídce Národní Pokladnice jsou tisíce krásných a exkluzivních produktů, měli jsme při výběru dárku pro našeho jubilanta od počátku jasno. Rok 2016 se odehrává ve znamení našeho největšího panovníka Karla IV., protože právě letos uplyne neuvěřitelných 700 let o jeho narození“, prozradil Luboš Krčil.


Na zatím neznámého šťastlivce čeká kolekce 12 stříbrných medailí zušlechtěných ryzím zlatem v celkové hodnotě více než 25 000 Kč, zachycující pestrý život Karla IV., jeho zásluhy, úspěchy a životní zlomy. Každá z medailí byla vyražena v nejvyšší mincovní kvalitě dle návrhu jednoho z našich nejváženějších medailérů – akademického sochaře Vladimíra Oppla. Ke každé unikátní medaili je navíc přiložen Certifikát autentičnosti a list, přibližující motiv vyražený na medaili.


Důvodů proč byla jako dar vybrána zrovna tato kolekce, je však mnohem víc. „Národní Pokladnice pracuje velmi individuálně. Produkty pro naše zákazníky vybíráme dle jejich vkusu, koníčků a zálib a mnohých dalších kritérií. Naše zákazníky známe a zakládáme si na oboustranné důvěře. Vybrat produkt pro neznámého zákazníka byl proto úkolem tak trochu nestandardním. Věříme však, že kombinací elegantního stříbra, vyhledávaného zlata a největšího Čecha se trefíme do vkusu našeho jubilejního zákazníka“, dodává Luboš Krčil.


Kdo se stane majitelem stříbrné kolekce Život Karla IV. zatím jasné není. Jisté je pouze to, že hrdým novým šťastným majitelem této kolekce může být kdokoli, kdo si brzy vybere z nabídky Národní Pokladnice.


 


Národní Pokladnice


Národní Pokladnice je přední český distributor pamětních mincí a medailí. Společnost je partnerem mnoha významných světových mincoven a je součástí skupiny Samlerhuset Group BV s hlavním sídlem v Amsterdamu. V roce 2012 vystavovala Národní Pokladnice v pražském Národním muzeu nejdražší zlatou minci světa - Double Eagle 1933. www.narodnipokladnice.cz.

Více na: http://www.narodnipokladnice.cz


Dnes je čtvrtek 26.5.2016
Svátek má Filip
Nejbližší akce
Soutěže
Facebook
Anketa
Kde plánuješ dovolenou?
u moře
(25%)
v Česku
(38%)
prstem po mapě
(37%)
Počet hlasů: 63