Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   
http://www.fan-tom.cz
úvod kluby kina divadla akce & koncerty kulturní domy muzea & výstavy sport hrady & zámky přehled filmú
Výstaviště Flora Olomouc
Městský dům kultury Karviná
Fajn Rock Music

Maškarní fotosoutěž! Pošli fotku a vyhraj legendární cenu!

Plesová sezóna je již v plném proudu. Všude se tančí, veselí a hlavně se šijí a vymýšlejí kostýmy a masky. A proto pro vás, čtenáře, spouštíme další FOTOSOUTĚŽ. Víme totiž, že jste vynalézaví a každé vaše maskování je originální. Pochlubte se svou fotografií a pošlete ji k nám do fotosoutěže, protože díky jedné fotce můžete vyhrát hodnotnou cenu a to přímo legendární!
foto ke ?lánku
Další fotografie:
Jestli si nejste jisti, jakou fotografii poslat, čtěte dál. Fotografie musí být hlavně vaše. A téma? Cokoliv co se převleků, kostýmů, masek, ksichtíků a dalších způsobů maskování týká. Může být na ni vyobrazen člověk, zvíře, nebo věc. Nemusí být přímo plesová, maskujeme se přece celý rok (na táborech, festivalech, halloweenu, na Mikuláše...). Takže čím šílenější, ulítlejší, originálnější a vtipnější fotka, tím líp!

A co můžete vyhrát? 

Vyhrát můžete vzácné sběratelské edice knih rockových a popových legend! Do knih jsou přidány různé sběratelské předměty jako vstupenky z koncertů, CD, dopisy, autorské texty písní psané rukou Lennona, dokumenty (např. oddací list M. Jacksona) a další zajímavosti ze života těchto hudebních legend!

1. místo: Legenda MICHAEL JACKSON
2. místo: Legenda QUEEN
3. místo: Legenda LENNON

Děkujeme Albatros Media za poskytnutí cen do soutěže. 

Soutěžíme od 1.2. 2016 do 28.4. 2016. Fotografie nám posílejte na email info@fan-tom.cz od 1.2. 2016 do 15.4. 2016, kdy probíhá 1. kolo soutěže. Do předmětu mailu napište: maškarní fotosoutěž. Připište kontaktní údaje (jméno, příjemní, adresu, telefon) a popisek fotografie. Soutěžit můžete jen s jednou fotkou a musítek ní mít autorská práva (musíte být autoři). Podrobná pravidla si přečtěte níže.

PODROBNÁ PRAVIDLA A INFORMACE K MAŠKARNÍ FOTOSOUTĚŽI 2016: 

1) Soutěž potrvá od 1.2. 2016 do 28.4. 2016 a dělí se na dvě kola. 
2) Účastník soutěže musí být členem FANTOM klubu. Ke kontrole poslouží email, za kterého bude fotografie zaslána. 
3) 1. kolo fotosoutěže probíhá od 1.2. do 15.4. 2016 a 2. kolo probíhá od 16.4. do 28.4. 2016. V prvním kole můžete posílat fotky k nám do redakce na info@fan-tom.cz a hlasovat pomocí liků To se mi líbí na Facebooku Kulturního magazínu Fantom. Fotografie budou v soutěžním období průběžně uveřejňovány na Facebooku Kulturního magazínu Fantom a to minimálně 2x v týdnu. Ve druhém kole již nebudou uveřejňovány žádné nové fotografie, můžete pouze likovat svého favorita na vítěze. Počet liků To se mi líbí se z 1. a 2. kola sčítají.
4) Účastník soutěže musí být autorem fotografie nebo mít k fotce autorská práva. Pokud bude zjištěno, že fotografie není autorská, bude účastník ze soutěže vyřazen. V případě, že se prokáže, že výherní fotografie nebyla autorská, výherce bude ze soutěže vyloučen a výhra připadne dalšímu soutěžícímu, který se umístil pod ním. V případě umístění na 3. místě, redakce Fantomu vybere dalšího výherce.
5) Na soutěžní fotografii musí být zřetelné a jasné, že se jedná o fotografii na zadané téma. Nevhodné fotografie nebudou do soutěže zařazeny.
6) V emailu k fotce uveďte kontaktní údaje: jméno, příjmení, adresu, tel. číslo a do předmětu emailu napište: maškarní fotosoutěž.
7) Zaslané fotografie budou na Facebooku Kulturního magazínu Fantom hodnotit fanoušci a přátelé Kulturního magazínu FANTOM pomocí ikony "To se mi líbí". Takže sdílejte, sdílejte, ať máte největší šanci vyhrát! Sbírat liky můžete od 1.2. do 28.4. 2016.
8) Do 2. kola postupuje celkem 20 fotografií. Hlasy budou sečteny dne 15.4. 2016 ve 12:00 hod. , Z toho do 2. kola postupují automaticky 10 fotografií, které získají nejvíce liků. Dalších 10 fotografií, které postoupí do 2. kola vybere redakce Fantomu (výběr redakce není podmíněn liky). Tudíž má šanci vyhrát opravdu každý, ne jen ten, co posbírá nejvíce hlasů.
9) Dne 28.4. 2016 ve 12:00 bude ukončeno 2. kolo a sečteny hlasy. O výherní fotografii však rozhodne redakce, která bude vybírat z fotografií, jež získaly v průběhu celé soutěže minimálně 10 liků. Vyhodnocení soutěže proběhne dne 3.5.2013. Výherci budou kontaktováni o výhře mailem nebo telefonicky. Vyhodnocení soutěže se také dozvíte na našich stránkách www.fan-tom.cz.
10) Odesláním fotografie na info@fan-tom.cz souhlasíte s jejím zveřejněním na stránce https://www.facebook.com/FANTOMmagazin, v newsletteru Kulturního magazínu FANTOM, který je zasílám členům Fantom klubu a na stránce www.fan-tom.cz.
11) Každý soutěžící může do soutěže přihlásit pouze 1 fotografii.
12) Kulturní magazín FANTOM si vyhrazuje právo neuveřejnit fotky a smazat komentáře k fotografiím, které budou jakkoli nevhodné. A to bez udání důvodu.
13) Soutěžící nemusí být starší 18-ti let, ale výhra bude předána jeho zákonnému zástupci. 
14) Změna pravidel v průběhu soutěže vyhrazena. 


Hodně štěstí v Maškarní fotosoutěži přeje celá redakce FANTOMu a všem soutěžícím děkuje za účast.

Více na: https://www.facebook.com/FANTOMmagazin


Dnes je pátek 27.5.2016
Svátek má Valdemar
Nejbližší akce
Soutěže
Facebook
Anketa
Kde plánuješ dovolenou?
u moře
(27%)
v Česku
(37%)
prstem po mapě
(35%)
Počet hlasů: 91